program lojalnościowy

Praca

30.01.2017

Zatrudnimy kelnera do pracy w Weekendy !
Wymagania:
✔doświadczenie w pracy jako kelner
✔znajomość angielskiego bardzo dobra
✔dyspozycyjność min 2 weekendy
✔mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferuje:
✔elastyczny grafik
✔prace z widokiem na morze

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem uwzględniając powyższe wymagania.

gastronomia@panoramagdynia.com.pl

10.01.2017

Poszukujemy Second Managera do Restauracji Panorama w Gdyni !
Kogo szukamy ?
Kreatywnej osoby z doświadczeniem w branży gastronomicznej, lubiącej pracę w zespole oraz co najważniejsze osoby której nie straszne są wyzwania :)

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Prosimy o wysyłanie CV na adres gastronomia@panoramagdynia.com.pl

Przeanalizujemy wszystkie CV, do wybranych kandydatów odezwiemy się i umówimy na spotkanie, na którym wyjaśnimy szczegóły.

Zapraszamy!

Aktualności

Bal Sylwestrowy w Panoramie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym Balu Sylwestrowym z widokiem na morze ! W tym roku oprawę muzyczną zapewni Państwu […]

czytaj więcej
Live Music | Every Friday – Muzyka na żywo

Sezon wakacyjny w Naszej Restauracji rozpoczynamy cyklicznymi koncertami na żywo w KAŻDY PIĄTEK od 19 do 22 przez całe wakacje […]